HAKKIMIZDA

BİZ SİZİ ARAYALIM

Detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Bir şirketin kalbi ve ruhu, yaratıcılık ve yeniliktir

Merhaba;
Bizler HASAN HÜSEYİN YAPI  kurucuları ve kurucu ortakları... Tabii ki başarılarımızın altında hatırı sayılır bir şekilde bilgi ve deneyim yatıyor ancak bununla birlikte yeni bir işe başlarken veya yeni bir sektöre gireceğimizde iş dünyasının önemli isimlerinden de her zaman öğrenilebilecek bir şeyler olduğuna inanıyoruz.

“Bir şirketin kalbi ve ruhu, yaratıcılık ve yeniliktir.”  Walt Disney – CEO, Robert

Fatih GÜNAY

İnşaat Müh. & CEO

Signature

 


Kurumsal Katalog

Didim'de Dünya Standartlarında Projeler Üretiyoruz!

1995 yılından itibaren ticari alanda tekstil, turizm, döviz ve kuyumculuk sektörlerinde faaliyet sürdürdük. Bu alanlarda birçok başarıya ulaşarak yetkinlik kazandık. Anadolu’nun çeşitli illerinde faaliyetlerini sürdüren aile üyelerimiz ile; iş ahlakı, kalite anlayışı, örnek girişimci ruhuyla çevremizde yüksek bir saygınlık kazandık. Uzun yıllara dayanan deneyimimizi farklı sektörlerde de değerlendirmek üzere 2002 yılında Hasan Hüseyin Yapı’yı kurduk.

İnşaat ve yapı sektörüne girdiğimiz günden bu yana Didim’de başladığımız her projeyi başarıyla tamamladık. Evlerine yerleşen ailelere kendi ailemizden biriymiş gibi titizlikle davrandık. Evlerine yerleşen ailelerin bize duydukları güveni koruyarak her yıl kendimizi geliştirmeye ve bu güvenle daha sağlam adımlar atmaya devam ediyoruz. Markamıza değer katarken kalitemizden ve bize olan güvenden ödün vermiyoruz.

Vizyonumuz

Hasan Hüseyin Yapı olarak, günümüz iş dünyasında çağın gereklerine uyum göstermenin, inovasyonun öneminin ve değerinin bilincinde olarak büyümekteyiz. Didim’de sektörün öncüsü olarak, dünya standartlarında projeler hayata geçirmeyi, hızlı hareket etmeyi, verimli olmayı kendimize ilke edindik. Kendi sektörümüzde ülkeye modern projeler sunarken; bir yandan ekonomiye değer katmakta, bir yandan da yatırımcımıza kazandırmaktayız.

Misyonumuz

Hasan Hüseyin Yapı olarak, özgün, değerli, prestijli, dikkat çeken projelerimiz ile inşa ettiğimiz her yaşam alanının, ailelerimizin bugününe ve geleceğine çok büyük bir katkı olduğunun farkındayız. Bu sorumluluğun bilinci ile, her yıl kendimizi geliştiriyoruz. Dünya standartlarında malzemelerle, sürdürülebilir, çevre dostu projelerle geleceğe yatırım yaparak, yaşam için en ideal koşulları oluşturuyoruz. Ürettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katıyoruz.

Hasan Hüseyin Yapı Olarak Arazinize Değer Katıyoruz!

Hasan Hüseyin Yapı olarak, arazisine değer katmak ve yeni projeler geliştirmek isteyen arazi sahiplerine ve yatırımcılara rehber olmak istiyoruz!

  • Arazinizin değerini artırmak, katma değer yaratıcı yeni yatırımlar yapmak mı istiyorsunuz? Arazinizde, proje geliştirme olanaklarını mı araştırıyorsunuz?
  • Satmak istemiyor, ancak araziniz üzerinde bir proje geliştirilmesi durumunda, hangi yeni fırsatlara erişebileceğinizi mi öğrenmek istiyorsunuz?
  • Arazinizin değerli olduğunu biliyor, ancak proje geliştirme sürecinde, arazi devir işlerini, yasal haklarınızı nasıl koruyacağınızı bilmiyor, bilgi sahibi olmak mı istiyorsunuz?
  • Araziniz için bir teklif aldınız, daha iyi bir teklif alıp alamayacağınızı merak mı ediyorsunuz?
  • Diyelim ki emlakçısınız, müşterilerinizin arazilerini, en iyi koşullarda değerlendirmek için, görüşmeler yürütüyorsunuz. Bu nasıl yapacağınızı öğrenmek mi istiyorsunuz?

Hasan Hüseyin Yapı olarak arazinize değer katmaya, alternatif çözüm önerileri, yeni yöntemler ile projeler geliştirmeye talip olmaktayız. Bu yaklaşım ışığında bizimle iletişime geçip iş birliği yapabilirsiniz. Size Hasan Hüseyin Yapı olarak faydalı yeni önerilerde bulunabiliriz. Hasan Hüseyin Yapı, başta arazi sahibi olmak üzere, tüm paydaşların özel beklenti ve ihtiyaçlarını, tecrübesi, objektif yaklaşımıyla değerlendirerek farklı proje süreçlerinde hukuki danışmanlık da dahil, her konuda yardımcı olmaktadır. Yeni iş birlikleriyle tüm taraflar için sinerji yaratmaktadır. Bu güzel etkileşimle birlikte sizin araziniz için tüm fırsatları değerlendirmeniz mümkün olacaktır.

Bize Ulaşın

Birbirinden farklı projelerle Didim’de güzel yaşam alanları yaratmayı hedefliyoruz. Sizlerin gerek arazinizde bir proje gerçekleştirmek gerekse var olan projelerden yararlanmak için bize ulaşmanız mümkündür. Var olan birçok projemizin sizlere sunduğu fırsatlara daha yakından tanık olmak ve daha çok bilgi almak için de bize ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan her sorunun cevabı firmamızdaki profesyoneller tarafından cevaplanacaktır. Konumu merak ediyor ve görmek istiyorsanız firma yetkilerimiz tarafından konumu ziyaret etmeniz, incelemeniz mümkündür. Hem Didim çevresindeki yapıları keşfetmeniz için de harika bir fırsat sunacaktır.

Didim’de yerleşik bir yaşama geçmek, huzurlu ve keyifli bir hayat sürdürmek istiyorsanız projelerimizi inceleyebilir, Didim’i ziyaret ederek projelerin çevresindeki yapıları keşfedebilirsiniz. Tarihi ve doğal birçok güzelliği içerisinde barındıran Didim, plajlarıyla, tapınaklarıyla, koylarıyla, manastırlarıyla ve daha birçok çevre il ve ilçelere ulaşarak görebileceğiniz güzellikleriyle yaşanmaya değer bir ilçe! Bizler de bu ilçede yaşamayı daha güzel kılmak adına Hasan Hüseyin Yapı olarak elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Yeni projeler üreterek sizlerin keyifli ve huzurlu bir yaşam sürmenizi destekleyecek yapılar inşa ederek Didim’deki yaşam alanlarını güzelleştiriyoruz.