S.S.S

BİZ SİZİ ARAYALIM

Detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Evet. Uçak biletinizi alıp bizlere yönlendiğinizde sizleri havalimanından karşılıyor ve Didim’de konaklamanızı sağlıyoruz.

Hasan Hüseyin Yapı olarak  20 yıldır Didim’de faaliyet göstermekteyiz. Her yıl minimum 200 konut üretmekteyiz.  %100 tamamlanmış olan projelerimizde zaten tapunuzu alıp direkt ödemenizi yapıyorsunuz. Topraktan projelerde ise  Avukat ve Noter aracılığı ile sözleşme yapılıp gayrimenkul bedelinin tamamını nakit ödemiyorsunuz. Projenin ilerleyişini görerek aşama aşama ödeme yapıyorsunuz. Sözleşmede iki tarafında tüm hakları göz önüne alınıp korunarak karşılıklı imza altına alınıyor.

Doğru yatırım Kaliteli inşaat, güven,

Didim dışında proje yapmıyoruz.

Evet, Ödeme konusunda esneklik sağlıyoruz.

Askeri alanların dışında kalan gayrimenkuller için Türkiye’de herhangi bir sınırlama yoktur.

Türkiye Cumhuriyeti devletinin birçok devlet ile anlaşmaları sonucu Türk vatandaşlarının gayrimenkul alabildiği her ülke vatandaşı Türkiye’de gayrimenkul sahibi olabilmektedir.

Ana ilke Mütekabiliyet yasasıdır. Yani; eğer bir Türk vatandaşı o ülkeden gayrimenkul alabiliyorsa, o ülke vatandaşları da Türkiye’den gayrimenkul alabilmektedirler. Kısaca Türk Pasaportuna sahip kişiler aşağıdaki ülkelerde gayrimenkulu özgürce alabilmektedirler.

O ülke vatandaşları da Türkiye’de gayrimenkul sahibi olabilmektedirler: Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Andorra, Arjantin, Avustralya, Avusturya, Bahamalar, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Belçika, Belize, Benin, Bolivya, Bosna-Hersek, Botsvana, Brezilya, Cape Verde, Danimarka, Dominik Cumhuriyeti, Ekvator, El Salvador, Estonya, Fildişi Sahilleri, Filipinler, Finlandiya, Fransa, Gabon, Gana, Gine, Grenada, Guatemala, Guyana, Güney Afrika Cumhuriyeti, Haiti, Hırvatistan, Hollanda, Honduras, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsrail, İtalya, İsveç, İsviçre, Jamaika, Japonya, Kamerun, Kanada, Kolombiya, Kore (güney), Kosta Rika, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Letonya, Liechtenstein, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malavi, Malezya, Mali, Malta, Moritanya, Mauritius, Meksika, Moldova, Monako, Mozambik, Nikaragua, Nijerya, Norveç, Panama, Paraguay, Peru, Polonya, Portekiz, Rusya, San Marino, Senegal, Sırbistan-Karadağ, Singapur, Somali, Şili, Tanzanya, Uruguay, Venezuela ve Yeni Zelanda.

Bankalar yardımıyla bu tür krediler size sağlanabilir. En son faizler ve süreler için bizimle bağlantıya geçiniz. Kredi miktarı alınacak gayrimenkullün %60’ını geçemez.

Halen mevcut veya ileride mevcut olacak veya doğması muhtemel olan herhangi bir alacağın temini için gayrimenkulün teminat olarak gösterilmesidir.

Satış bedeli ile sınırlıdır.

İpotek bedeli üzerinden binde 3.96 tapu harcı ve binde 8.25 oranında damga vergisi; ipotek borçlusundan tahsil ediliyor.